Печать Сохранить в файл

2022: Екскурсійний тур до Туреччини: "СЛІДАМИ ВЕЛИКИХ ЦИВІЛІЗАЦІЙ" / Неділя-понеділок + а / п, від 690 євро+ авіа – Виза

← Вернуться
места есть осталось меньше 10 мест мест нет
Дни Цена Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль
8 от 22272 грн.696 €
 
11.09 25.09
02.10 09.10 16.10 23.10 30.10
13.11
28.12
02.01
 
 
Кратко о туре:
Туреччина: Стамбул - Анкара- Хаттушаш - Каппадокія - Конья - Памуккале - Ефес - Ізмір - Пергам - Троя. Найпопулярніший тур по історичній Туреччини, 1/2 DBL От 690 евро на чел. в двухместном номере+ авиаперелет
Дополнительно оплачивается:

Анонс.
Зміна правил в'їзду до Туреччини з 15 березня! ️
Всі пасажири, прибувючі в аеропорти Туреччини (крім транзитних) повинні заповнити форму за посиланням http://surl.li/ngxa за 72 години до прибуття, роздрукувати або зберегти в смартфоні для пред'явлення співробітникові авіакомпанії в аеропорту вильоту.
Відсутність анкети може бути приводом для відмови в перевезенні ❌
Транзитні пасажири заповнюють паперову анкету на борту літака ✅
Туристи в Стамбулі без HES-коду не зможуть сходити навіть в кафе.
Що таке HES-код і для чого він потрібний у Туреччині.

 

Деталі

З 15 березня 2021 пасажири, які прямують до Туреччини, до реєстрації на рейси повинні заповнити спеціальну електронну анкету.

  • Анкета включає особисті дані пасажирів, адресу перебування в Туреччині, контакти для зв'язку та інше.
  • Анкету необхідно роздрукувати або зберегти на мобільному пристрої та пред'явити при реєстрації на рейс до Туреччини.
  • Заповнення анкети може бути перевірено при проходженні кордону в Туреччині.
  • У разі відсутності анкети або надання в ній інформації, що вводить в оману, пасажир може зіткнутися з правовими та адміністративними санкціями, а також може бути не дозволено в'їзд до Туреччини.
  • Анкета заповнюється не раніше ніж за 72 години до прибуття в Туреччину. Вимога щодо заповнення анкети не відноситься до транзитних пасажирів, якщо вони не будуть залишати транзитну зону аеропорту.

Відеоінструкція
по заповненню анкети

 


Замовити тур до Туреччини 1@artex.com.ua

Для зручності наших туристів.
При замовленні туру у нас,  Вашу анкету заповнюємо за вас.

ЗРАЗОК САМОСТІЙНОГО ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ

1) Ви можете перевести форму на той язик, який вам зручніше. Пропонується англійська, російська, турецька, та інші мови.
Країна прибуття- не Туреччина, а мається на увазі країна, звідки ви прибули. В анкеті помилка.
Якщо ви плануєте мантдрувати Туреччиною і у вас запланована поїздка у де-кілька готелей, треба вказати всі готелі, додаючі кожну назву "+"

2) Адресу та телефон Вашого готелю ви знайдете при  пошуку у gooole. Або можна просто вписати назву Вашого отелю Англійською

3 Якщо ви ніде не були протягом останніх 10 днів окрів України, оберіть " Ukraine".


4.

5 Отримайте код та зберігайте його на телефоні, також роздрукуйте перед поїздкою.
Так виглядає код ( нижче). Якщо ви мантруєте по країні, чи, навіть виходити з готелю, завжди треба мати із собою цей код ( бажано не тільки в електонному вигляді, а і у роздрукованому ( на випадок,якщо ваш телефон  буде розряджений).


Що таке HES-код і для чого він потрібний у Туреччині.
З 15 березня всі туристи, які прибувають в Стамбул, будуть зобов'язані пред'являти HES-код при відвідуванні будь-яких організацій і громадських закладів.
Зокрема, електронна форма буде потрібно для входу в державні установи, банки, лікарні, а також місця громадського відпочинку, такі як кав'ярні, парки, театри, салони краси, лазні і т. і.
 Нововведення пов'язане з указом Міністерства охорони здоров'я Туреччини, яке зобов'язало іноземних громадян заповнювати на сайті register.health.gov.tr ​​спеціальну електронну анкету не пізніше ніж за 72 години до перетину кордону.
На основі даної форми для кожного туриста буде сформований унікальний код - Hayat Eve Sığar (HES). Нагадаємо, HES-код також необхідний при міжміських подорожах. Він дозволяє владі відстежувати переміщення гостей країни і в разі фіксування заразився зв'язатися з ним, виявити місця відвідування, а також контактних осіб для запобігання поширенню коронавирусной інфекції.
Роздрукуйте його та тримайте на телефоні електронну версію і завжди майте при собі, коли виходите за межі вашого готелю.

Радимо заповнювати анкету не раніше ніж за 60 годин до вильоту!
( Можлива зміна часу чартерних чи регулярних рейсів, неясність щодо формуліровок " 72 години до Вильоту" чи " 72 години до прильоту у Туреччину", тому зробіть запас часу. Радимо починати заповнювати анкету провсяк випадокне раніше ніж за 60 годин.
Тобто, починаючі з 60 годин до вильоту до самого вильоту у Вас є час на заповнення такої анкети.

Для тих, в когго є Анталія кард чи Істамбул карти, і хто планує їздити міским транспортом у цих містах, ваші карти треба прив'язати до нового коду, який ви отримуєте перед поїздкою. (Це треба робити знову перед кожною поїдкою, навіть Якщо ви вже це робли).

Посилання на прив'язку коду до "Інстанбул-кард" - https://kisisellestirme.istanbulkart....
Посилання на прив'язку коду до  "Анталія-кард"- https://hes.antalyakart.com.tr/
Посилання на анкету - https://register.health.gov.tr/#іЗамовити тур до Туреччини 1@artex.com.ua

Для зручності наших туристів.
При замовленні туру у нас,  Вашу анкету заповнюємо за вас.

 

На сегодняшний день, виза в Турцию для граждан Украины не нужна.

Для граждан других стран, вылетающих в Турцию из Украины, ситуация уточняется в консульстве Турции в Киеве.
При наличии биометрического паспорта виза не нужна также, если украинские туристы путешествуют из Турции в Грецию.
 

Для туристов, выезжающих по турпутевке на отдых.

 
Убедительная просьба уточнять время вылета Вашего рейса за сутки до начала (окончания) тура.
 
       При вылете Вам необходимо иметь при себе полный пакет документов: паспорт, проездной документ, бланк авиабилетов, туристический ваучер, страховой полис.
 
  • Срок действия заграничного паспорта должен быть не менее 6 месяцев со дня окончания тура.
  • Дети до 18 лет имеют право быть вписанными в паспорт родителей,  или иметь собственный проездной документ, или паспорт для выезда за границу
  • На ребенка, вписанного в паспорт одного из родителей, c 5-ти летнего возраста ОБЯЗАТЕЛЬНО должна быть вклеена фотография, которая должна быть заверена печатью ведомства, что выдало паспорт. Отсутствие фотографии или печати является основанием для отказа ребенку в пересечении границы.
  • Выезд из Украины граждан, не достигших 16-ти летнего возраста, осуществляется с согласия обоих родителей (усыновителей) (далее - родители) и в их сопровождении или в сопровождении лиц, уполномоченных ними по нотариально заверенному согласию с указанием в нём государства следования и соответствующего временного промежутка пребывания в этом государстве. 
 Предъявлять данные документы необходимо по требованию служб аэропорта при прохождении таможенного контроля, регистрации на рейс и паспортного контроля.

← Вернуться