Печать Сохранить в файл

Дивовижна Кападокія з Києва - 2, лайт. Без екскурсій. Прямий переліт. Ціна вказана на 3 ночі, 1/2 DBL – О туре

← Вернуться
места есть осталось меньше 10 мест мест нет
Дни Цена Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль
4 от 12768 грн.399 €
14.08 18.08 21.08 25.08 28.08
01.09 04.09 08.09 11.09 15.09 18.09 22.09 25.09 29.09
02.10 06.10 09.10 13.10 16.10 20.10 23.10 27.10 30.10
 
 
 
 
 
Кратко о туре:
У пакеті: прямий авіапереліт, груповий трансфер, страхування, готель. Ціна на одну людину у двомесному номері.
Зверніть увагу!
Тури з вильотом щочетверга - на 3 ночі/4дні;
Тури з вильотом щонеділі - на 4 ночі/5 днів (Программа ідентична туру на 3 ночі, але додається один вільний день)

Без екскурсій. Самостійна екскурсійна програма.

Гереме - місто в Туреччині. Адміністративно належить до району Невшехір провінції Невшехір. Розташований біля входу в однойменну долину в центральній частині Малої Азії, в історичній області Каппадокія, де зосереджена безліч печерних візантійських храмів часу. Розвинений туризм.
 

Каппадокія (Туреччина) - рідкісний за геологічними характеристиками об'єкт, що знаходиться в центральній Анатолії. Ця гориста місцевість, що сховала у своїх химерних скелях підземні міста, печерні монастирі та церкви, несе у собі велике історичне значення, за що була включена до списку спадщини ЮНЕСКО. Перші поселення в надрах Каппадокії з'явилися ще в 3 тисячолітті до н.е.
Унікальність ландшафтів місцевості полягає в їхньому природному походження: всі ці казкові форми будови створювалися зовсім не людиною, а природою протягом десятків мільйонів років. Колись територія сучасної Каппадокії в Туреччині була охоплена мовами лави, що виривалася з активного вулканічного ланцюга і осідала на шарах землі разом із попелом. Згодом земна поверхня піднялася на дві сотні метрів, а попіл та лава перетворилися на вулканічний туф – легку пористу гірську породу. Протягом кількох мільйонів років вітер і дощ руйнували неміцний матеріал, ліпивши з нього хитромудрі фігури та скелі, піраміди та каньйони.

Сьогодні Каппадокія є однією з найбільш відвідуваних пам'яток Туреччини, і щодня нагору тут піднімаються сотні повітряних куль з туристами. Об'єкт оточує національний парк Гереме, що представляє собою музей просто неба, до складу якого увійшли численні скельні статуї і печерні святині. А поряд з парком розкинулося селище Гереме, обладнане готелями, ресторанами і магазинами, де й зупиняються мандрівники, що приїжджають до Каппадокії.

Історична довідка
Хетська імперія
Історія Каппадокії в Туреччині, що переплітає в собі кілька народів та імперій, досить заплутана, тому вчені й досі не можуть дійти консенсусу з багатьох питань. Достеменно відомо, що у 3 тисячолітті до н.е. її землі освоїли хати, які згодом були повністю винищені хетами. Одна з наукових теорій свідчить, що саме хети дали визначні пам'ятки сучасну назву, що спочатку звучало як «Катапеда» («місце нижче»).
Інші вчені запевняють, що найменування вигадали перси, які прийшли на ці землі в 6 столітті до н.е. і назвали місцевість «Хаспадуя», що перекладається як «Країна прекрасних коней». Оскільки другий варіант звучить романтичніше, він і використовується у всіх довідниках.

У 1 столітті н.е. Каппадокія увійшла до складу Римської імперії, а в 4 столітті її скелі стали притулком для гнаних на той час християн. Саме вони виявили стародавнє підземне місто хетів, удосконалили його та почали виривати з податливого туфу великі монастирі та мініатюрні келії. У візантійську епоху з приходом 7 століття місцевість починають зазіхати араби, але держава дає стійку відсіч, залучаючи сили союзної Вірменської імперії. Проте в 11 столітті Каппадокію захоплюють турки-сельджуки, які привносять до місцевих пейзажів свої традиційні споруди у вигляді караван-сараїв, мечетей та медресе.

Незважаючи на прихід до Каппадокії турків, християни, більшу частину яких складали греки, продовжували мирно співіснувати з мусульманами на її території та проповідувати свою релігію аж до 20 століття. Все змінилося з рішенням Ататюрка обміняти греків, які мешкають у Туреччині, на турків, які мешкають у Греції. Після цього місцеві монастирі занепали, а місцеві жителі, що залишилися, повністю присвятили себе сільському господарству. Інтерес до Каппадокії відродився в 80-ті рр., коли європейці, які дізналися про пам'ятку, почали активно відвідувати центральну Анатолію. Це і започаткувало розвиток у галузі туризму, яким сьогодні живе весь регіон.

Менеджеры:
Ольга Матвеюк (Грановська)
Топ менеджер, керівник відділу маркетингу та реклами
Туреччина-екскурсійні програми, Туреччина-пакети, Єгипет, Занзібар, ОАЕ, країни Балтії, круїзи по Нілу, Шрі Ланка, курси дайвінгу в Єгипті і др.Дайвмастер PADI
(внутренний номер: 107)
market@artex.com.ua
Комментариев: 21← Вернуться