Печать Сохранить в файл

КРАСКИ СЕВЕРНОЙ ГЕРМАНИИ + ДАНИЯ – Виза

← Вернуться
места есть осталось меньше 10 мест мест нет
Дни Цена Февраль Март Апрель Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь Январь
9 от 20747 грн.749 €
 
 
 
 
 
 
 
 
Тур неактуален
Кратко о туре:
Берлин – Штральзунд – Зеллин – Шверин – Любек – Гамбург – остров Фемарн - Копенгаген
Дополнительно оплачивается:

Важлива інформація

  • Інформуємо Вас про те, що з 8-го лютого 2016 року змінюється процес отримання документів заявниками: усі паспорти мають бути відправлені  за допомогою кур’єрської доставки на вказану під час подачі документів адресу. Просимо заявників переконатись у тому, що дата подорожі запланована не раніше строку розгляду справи (термін розгляду займає щонайменше 5 робочих днів, цей строк не включає термін кур’єрської доставки). Детальну інформацію можна отримати безпосередньо під час подачі документів у Візовому центрі.
  • Будь ласка, зауважте, що подача документів для груп у складі 6 осіб і більше до одного із Візових центрів у м. Київ, Львів, Одеса, Харків та Дніпропетровськ можлива лише за попереднім записом. З більш детальною інформацією, Ви можете ознайомитися тут.
  • Будь ласка, зауважте, що всі заявники повинні з'явитися особисто до Візового центру, щоб надати свої біометричні дані (відбитки пальців). З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитися тут.
  • Візовий центр у м. Донецьк зачинено у зв’язку з існуючою ситиуцією до подальшого повідомлення. З детальною інформацією Ви можете ознайомитись тут.

Cписок необхідних документів для отримання візи>>>

Тур неактуален

← Вернуться