Печать Сохранить в файл

Програма екскурсійного туру МАЙЯ КЛАСІК

← Вернуться
места есть осталось меньше 10 мест мест нет
Дни Цена Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь
5 от 25784 грн.880 $
 
14.02
14.03 28.03
11.04 25.04
23.05
13.06 27.06
11.07 25.07
15.08 29.08
Кратко о туре:
Канкун - Тулум - Бакалар - Четумаль - Кохунлінч - Паленке - Мексиканська Затока - Камепче - Ушмаль - Меріда - Чичен Іца - Іккль - Канкун/Рів'єра Майя
Дополнительно оплачивается:

Программа тура

1 день

КАНКУН - ТУЛУМ - ЛАГУНА БАКАЛАР - ШПУХІЛЬ 

 

Сніданок. Оправлення в найкрасивіший майянський місто, розташоване на узбережжі Карибського Моря. Саме в Тулум виходять симие красиві фотографії за весь ваш відпочинок. Потім вас чекає огляд дивовижного за своєю красою озера Бакалар, яке називають «семикольоровій озером» через поєднуються в ньому різних колірних тонів: від бірюзового до синього. Увечері - прибуття в Шпухіль, розміщення в готелі Calakmul 3 * або аналогічному

2 день

 

ШПУХІЛЬ або КАЛАКМУЛЬ - ПАЛЕНКЕ (370 kМ)  
Сніданок. Археологічна зона Шпухіль датується 600 - 800 годамі.Наіболее цінним і цікавим, з точки зору дослідників, є палац правителя, Його оформлення відрізняється від сусідніх будівель. Палац з галереєю прикрашений трьома пірамідами, які можна побачити в городище Тікаль в Гватемалі. У висоту вони досягають 2 метрів. Вчені виявили в палаці 12 залів. Стіни прикрашені кам'яними масками бога дощу.
АБО
Відправлення в древнє місто Калакмулі або на мові майя "Королівство Змії", оточений тропічними джунглями. Цей могутній колись місто травня був суперником Тікаля. Самим значним спорудженням стародавнього міста є красивий храм - піраміда більш ніж 45 метрів заввишки, всередині якої було розташовано 4 гробниці. Цю перлину майянской архітектури оточують справжні джунглі, і до неї складно дістатися, тому потрапляючи в це древнє місто, ви відчуєте себе справжніми першовідкривачами. (На даний момент Калакмулі закриті)
 
*** Відвідування Шпухіль або Калакмулі в залежності, що буде відкрито
Після екскурсії відправлення в місто Паленке (штат Чіапас). Увечері - прибуття в Паленке, розміщення в готелі 4 *. Вільний час для відпочинку або прогулянки по місту.
 
3 день

ПАЛЕНКЕ - КАМПЕЧЕ 

 

Після сніданку ви вирушите до стародавнього міста майя Ушмаль, який являє собою величний приклад архітектури стилю Пуук, що не втратив чарівності і в наші дні (в списку ЮНЕСКО). Насолодившись пишністю Ушмаля, ви відвідаєте знаменитий біосферний заповідник рожевих фламінго на узбережжі Мексиканської затоки - Селестун. Тут ви помилуєтеся цими дивовижними птахами і проведете незабутній день на лоні пишної природи Юкатана. Під час човнової прогулянки по лагуні ви запливе вглиб мангрових заростей, що утворили свого роду мальовничий полог над водами річки. Поїздка по своєрідному живому тунелю завершиться зупинкою у сеноти, прихованого в смарагдової зелені заповідника, де ви викупаєтеся і відпочинете. Особливе задоволення цього дня складе можливість зблизька поспостерігати за цілою колонією фламінго, пасуться біля берега, красуючись яскравим оперенням неймовірних рожевих відтінків, що відбиваються на гладі води. Граціозні птахи, крокують по мілководдю в пошуках їжі або ширяють над лагуною, являють собою воістину чарівне видовище на тлі неба, розцвіченого заходом. Перебуваючи так близько до прекрасним птахам, ви зможете зробити чимало унікальних фотографій. У заповіднику ви побачите не тільки фламінго, але і багатьох інших не менш цікавих представників фауни. Чудовий день закінчиться поверненням в Меріда. Ніч в готелі 4 *.

4 день

 

КАМПЕЧЕ - УШМАЛЬ (160) - МЕРІДА (85 КМ)

Вранці ви підете в величний Ушмаль, про яке ходять численні легенди. Так, кажуть, що піраміда-храм Чарівника була побудована всього за одну ніч, а в місті до цих пір живуть лісові охоронці - Алуші. Палац Правителя, Будинок Черепах, Голубиний двору, Жіночий монастир - все це ви побачите тут, в неповторному Ушмале. Пізніше, ви потрапите в світ іспанських аристократів і відвідайте колоніальний місто Меріда. Оглядова екскурсія по місту. Відпочинок.

 

 

5 день


МЕРІДА - ЧИЧЕН ІЦА - СЕНОТ - КАНКУН 

Після сніданку ви вирушите в Чичен Іцу. Це стародавнє місто є одним з Нових Семи Чудес Світу і визнаний Всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО. Піраміда Кукулькан, Храм воїнів, найбільша в світі майданчик для гри в м'яч Пок-та-Пок, Храм Ягуарів, Обсерваторія і інші споруди міста постануть перед вами і вразять своєю величчю.
 
Далі вас чекає купання в кристально чистому карстовому озері або сеноті, в якому ви зможете випробувати на собі цілющі властивості підземних вод.

Закінчення туру

 

Після закінчення програми рекомендуемо ПРОДОВЖИТИ ВІДПОЧИНОК НА УЗБЕРЕЖЖІ КАНКУНА

 


← Вернуться