Печать Сохранить в файл

МАЙЯ КЛАСІК 5 днів – Виза

← Вернуться
места есть осталось меньше 10 мест мест нет
Дни Цена Январь Февраль Март Апрель Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь
5 от 25784 грн.880 $
 
14.02
14.03 28.03
11.04 25.04
23.05
13.06 27.06
11.07 25.07
15.08 29.08
Кратко о туре:
Канкун - Тулум - Бакалар - Четумаль - Кохунлінч - Паленке - Мексиканська Затока - Камепче - Ушмаль - Меріда - Чичен Іца - Іккль - Канкун/Рів'єра Майя
Дополнительно оплачивается:

ВАЖЛИВО!

Громадянам України, народженим не в Україні, Російській Федерації, Перу і Бразилії - ОБОВ'ЯЗКОВЕ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ у консульському відділу Посольства МЕКСИКИ В КИЄВІ!
Система Електронної авторизації (СЕА)
 
C 1.11.2010 року для громадян України відвідують Мексику з метою туризму, транзиту і бізнесу діє нова електронна система отримання дозволу на в'їзд, без необхідності відкриття візи в посольстві.
 
Електронний дозвіл - безкоштовий, дійсний для однієї поїздки, розрахований на один в'їзд і максимальне перебування протягом 180 днів.
Крім того дозвіл може бути використаний протягом 30 днів з моменту його підтвердження.
 
Процедура, яку необхідно виконати:
Пред'явникам українських паспортів, мінімальний термін дії яких повинен бути 6 місяців, необхідно зайти на нижче вказаний, сайт і заповнити заяву.
 
Прохання про дозвіл необхідно здійснити тільки в один з 30 днів попередніх поїздці (не раніше).
http://www.inami.gob.mx/index.php/page/Solicitud_de_Autorizacion_Electronica/ru.html
 
Особисті данні необхідно вносити в заяву латинськими буквами як в закордонному паспорті. Інформація повинна бути достовірною і правильною. Інакше існує можливість отримання відмови і неможливості посадки на літак, або в'їзду в Мексику.
 
Підтвердження заяви:
 
Відразу після заповнення заяви система дасть відповідь по одному з нижче перерахованих відповідей:
- заява авторизована: людина може подорожувати до Мексики
 
- заява не авторизуватися: людина не може отримати електронний дозвіл.
Для поїздки в Мексику необхідно звернутися в Консульство Мексики і отримати звичайну візу.
 
- Заява на стадії розгляду: необхідно перевірити результати в розділі: «Відстеження моєї заяви» за номером сторінки, наданої системою і паролем, який буде вказано системою в момент збереження заяви. Після збереження заяви система вкаже, коли необхідно знову зайти на сайт і дізнатися результат.

Факт привласнення номера сторінки не означає отримання електронного дозволу. Необхідно знайти відповідь на заяву на наступній сторінці:
 http://autorizacionelectronica.inami.gob.mx/htmls/seguimientoV2.aspx

Виправлення данних або заміна рейсу

Для виправлення інформації, поданої в заяві або її ануляція через зміни рейсу, необхідно заповнити нову заяву, вказавши правильні дані. При спробі її зберегти система попередить про наявність електронного дозволу на стадії розгляду і запитає про намір її анулювати і зберегти тільки що заповнену заяву.
 
Необхідно анулювати попередню заяву. Таким чином, система збереже тільки що заповнену заяву. Необхідно буде зайти в систему в терміни зазначені з метою відстеження заяви.
 
Надання дозволу і перевірка
Коли дозвіл буде надано, необхідно роздрукувати підтверджуючий документ і пред'явити його разом з паспортом, авіаквитком під час оформлення посадки на рейс. Авіакомпанія перевіряє інформацію і дозволяє посадку. Рекомендується завчасно уточнити в авіакомпанії, чи працює вона з Системою Електронної авторизації (СЕА) Мексики, щоб уникнути проблем.
 
Після прибуття в пункт в'їзду в Мексику необхідно показати діючий паспорт і електронний дозвіл агенту міграційної служби для їх перевірки.
 
Вартість - Безкоштовно

Примітки

Пред'явники віз США

Особам будь-якої національності, які мають діючу візу США, або ті, хто постійно проживає в Японії, Великобританії, країнах Шенгенської зони, Канади, США - в отриманні електронного дозволу немає необхідності

 


← Вернуться