Печать Сохранить в файл

МАРСА АЛАМ- СОВСЕМ ДРУГОЙ ЕГИПЕТ – Отели

← Вернуться
места есть осталось меньше 10 мест мест нет
Дни Цена Май Июнь Июль Август Сентябрь Октябрь Ноябрь Декабрь Январь Февраль Март Апрель
8 По запросу Ежедневно
Кратко о туре:
Отдых в Марса Аламе, прямой перелет до 16.01.2021

- Найпопулярніший готель серед наших туристів - BRAYKA RESORTS. Розташований в затишній бухті, жодні вітри не дошкуляють, море ЗАВЖДИ «ВІДКРИТЕ»! Повторюю - ЗАТИШНА БУХТА!!! Це, мабуть, найзеленіший готель Єгипту, з піщаним пляжем та пологим входом в море. Найкращий домашній риф у світі! Важко передати словами всю красу, яку можна тут побачити - мільйони риб, скати, восьминоги, черепахи, дельфіни. Інколи можна і дюгоня зустріти! Є дайвінг центр, все працює! Брейка - наш дім! Можемо робити/організувати все, що забажаєте! З 24.10 на всі замовлення стандартних номерів буде апгрейд до superior.
З двох готелів, зараз відкрита лише Brayka Bay. Їжа натуральна, смачна! До того ж, їсте ви в дуже красивому місці з видом на басейн, квіти та розкішні пальми, які ввечері ще й гарно підсвічуються! Вечорами є розважальна програма. Єдиний мінус - інтернет. Хоча, для багатьох це і плюс. Є тільки в лоббі. Тому краще в аеропорту купувати картку за 10 євро і мати супер інтернет. З аеропорту трансфер десь 40 хв (як правило, автобус з туристами Брейки нікуди більше не заїжджає). Саме в Брейці і живе наш представник!

- HILTON NUBIAN - вишуканий готель, дуже красивий і стильний, знаходиться в бухті Абу Даббаб (Природній заповідник, де живуть черепахи). Цього року Хілтон дає дуже гарні ціни, тижневий відпочинок коштує лише 600 дол! Якщо хтось хоче попірнати з величезними черепахами, а іноді й морською коровою - тоді вам саме сюди! Гарний риф. До пляжу треба трохи пройти гарною доріжкою в тіні або ж проїхатися потягом. Якщо на одну дату ви забронюєте 10 номерів, то 11 для вас буде безкоштовним!
- Для любителів снорклінгу та дайвінгу ми зробили супер-пропозицію - 4 ночі в Брейці та 3 ночі в Хілтоні! Або 4 ночі в Хілтоні і 3 ночі в Брейці! Таким чином можна і найкращий риф побачити, і з черепахами поплавати! А якщо пощастить, то й дельфіни чи морська корова можуть завітати! Також можна комбінувати й інші готелі, наприклад, на 2 тижні радимо Брейку, Фейроуз і Хілтон!

- В бухті Абу Даббаб знаходиться також готель El Malikia. Гарна четвірка. Є аквапарк, анімація, дистотека, яку чути навіть з протилежного боку…

- Three Corners Fayrouz Plaza. Прекрасний готель! Якщо гості приїжджають більше 6 разів, то на їх честь висаджують дерево, вказують ім’я та прапор країни. Зараз 1839 дерев. Для репітерів намагаються давати ту ж саму кімнату, та й дерево висаджують біля цієї кімнати. Є активний пляж та релакс. 365 м понтон, 3 входи для різних категорій: 1 - для початківців, 2 - неймовірної краси лагуна 5 м глибини з чудернацьким кораловим садом і черепахами, 3 - домашній риф, один з найкращих у світі! Можна пливти ліворуч і праворуч аж до Марса Мубарака, куди возять на екскурсії! Можна побачити також дельфінів. Щодо дюгоня - від готелю треба пройти хв 15 в бухту Марса Мубарак (або пропливти вздовж дуже красивого рифу). Там і зустрінетеся з морською коровкою та черепахами! Тобто, в готелі Фейроуз ви все знайдете - чудовий риф, дельфінів, черепах та морську корову!!! І готель чудовий!

- CONCORDE Moreen Beach - гарний готель, затишна зелена територія, прекрасні номери. Інтернет безкоштовний по всій території, але відсутній в самих номерах. Гарний риф. Можете зустріти мурену (тому в назві готелю є слово moreen), черепах та дельфінів!  ФАНТАСТИКА!
Від сьогодні готель робить апгрейд всіх номерів до beach front і дарують один обід в італійському ресторані!

- JAZ Lamaya - прекрасний готель! Раніше було досить важко знайти вільні місця! А зараз миттєве підтвердження та ще й за такою супер ціною! В готелі 389 кімнат - стандарти та фемілі 2 видів, фіранка чи двері між кімнатами. Є головний ресторан, а-ля карт - Morgana., лоббі бар, хелз клаб, кідс клаб. Гарно і смаччно годують. Тут 14 денне меню. За 2 тижні нема повторів. Затишна бухта, є понтон і пологий піщаний вхід в море. І якісь 5-10 хв від аеропорту!

- Дуже гарна четвірка SOLYMAR Reef Marsa. Це колишній Resta Reef. Побудований в нубійському стилі. Не поступається п’ятіркам. Після повної реновації готель тепер належить до групи Jaz, Steigenbegen... І харчування таке ж якісне! І тепер можна користуватися територією всіх 7 готелів! Правда, зараз відкриті лише два - Jaz Lamaya і Solymar Reef Marsa. Є свій понтон, також можна користуватися піщаним пляжем з пологим входом в море в затишній бухті. Порада: пірнаєте з понтона, пливите вздовж рифу, а виходите з води там, де пологий вхід. Або навпаки! Так навіть краще, будете за течією пливти. Також можна зайти в море з понтону готелю TUI і вийти на пляжі Madinat Coraya.

- ELPHISTONE - справжня гарна четвірка, велика зелена територія, великі кімнати, 80% з видом на море! Піщаний пляж, затишна лагуна, понтон 420 метрів, дивовижний риф, рай для дайверів та снорклерів і для всіх, хто любить тишу та спокій. Інтернет за додаткову плату.

- Багато змін в ROYAL TULIP, 5*. Добудували ще одну будівлю з номерами делюкс та аквапарк на 12 гірок, який працює щодня! Також електромобіль всіх бажаючих безкоштовно доставить до рифу. Нагадаю, понтон - 750 метрів. Але риф вартує того.

- MAGIC TULIP 4* - тепер належить Роял Тюліпу. Домовилися про супер-пропозицію для наших туристів - сплачуєте за Меджік стандарт (499 дол), а проживаєте в Роял Тюліп в делюкс!!! Бронюйте! Ці два готелі - найкраще місце для любителів кайтинг

- ALBATROS Sea Wold - шикарний готель. Розкішні номери. Велика територія. 17 басейнів! Але трохи замало зелені. 5 ресторанів. Туристам нічого не треба доплачувати! Аквапарк на 12 гірок, все працює. Гарний риф! Правда, частенько майорить червоний прапор.

- FANTAZIA. Поки не пропонуємо з певних причин. Гарний готель, але там нема життя. Хоча в нашому онлайні присутній.

- LTI AKASSIA і KALIMERA - зачиняються до 15.12….
← Вернуться