ГРЕЦіЯ. УМОВИ ВЇЗДУ


ГРЕЦИЯ. УСЛОВИЯ ВЪЕЗДА

Требования для въезда на территорию Греции гражданам Украины с туристической целью:

  • Заполнение специальной PLF формы за 24 часа до пересечения границы и не позднее 23:59 предыдущего дня. PLF форма заполняется на всех туристов в заявке (вносятся данные одного из взрослых и добавляются данные всех участников тура в т.ч. детей).
    БЕЗ ПРЕДОСТАВЛЕНИЯ PLF ФОРМЫ ТУРИСТЫ НЕ БУДУТ ПРИНЯТЫ НА РЕЙС
  • Отрицательный результат ПЦР-теста с переводом на английский язык, который сделан не ранее чем за 72 часа (считая от времени взятия забора до прибытия на пункт пропуска в Грецию).

====================

Перед прибуттям туристи повинні заповнити електронну Форму повідомлення про місцезнаходження пасажира (PLF) не пізніше 23:59 попереднього дня перед прибуттям в Грецію на сайті https://travel.gov.gr. Одна форма заповнюється на сім'ю (вносяться дані одного з дорослих і додаються дані всіх учасників туру в т.ч. дітей). Інструкція щодо заповнення PLF форми.

БЕЗ НАДАННЯ PLF ФОРМИ ТУРИСТИ НЕ БУДУТЬ ПРИЙНЯТІ НА РЕЙС!

Перед початком поїздки мандрівник повинен забезпечити наявність у нього будь-якого свідоцтва про стан його здоров'я. Визнаються наступні документи:

  • Негативний результат молекулярного тесту (ПЛР), виробленого акредитованою лабораторією не більше ніж за 72 години до приїзду (англійською мовою з QR кодом). Тестування є обов'язковим для всіх туристів (включаючи дітей старше 6 років), незалежно від сьогоднішньої епідеміологічної ситуації в країнах, з яких вони прибувають.
  • Сертифікат вакцинації, виданий компетентним органом (англійською мовою). Завершальний етап вакцинації повинен бути проведений більш ніж за 15 днів до в'їзду в країну.

Більш детальна інформація на сайті міністерства з туризму Греції.

Відвідувачам, які не є громадянами Євросоюзу, для поїздки в Грецію настійно рекомендується віддати перевагу прямі авіарейси.

Дата публікації: 16.06.2021. Можливі зміни.

Все новости

← Вернуться