Поради батькам, щоб дитина не кричала в літаку


Авіаперельоти разом з дітьми часто доставляють масу незручностей як батькам, так і іншим пасажирам, але є ряд прийомів, як їх уникнути.

Про це розповіла член екіпажу авіакомпанії Emirates Airlines Емілі Джонс.

За словами стюардеси, обов'язково потрібно заздалегідь спланувати режим сну для дітей, при цьому, почати це робити потрібно вже на етапі покупки квитків, - врахувати тривалість польоту, зміну часових поясів.

Відповідно до цього потрібно запланувати час для дрімоти, намагаючись вибирати його якомога ближче до звичайного графіку сну.

Безпосередньо під час польоту треба створити для дитини якомога більш комфортну обстановку для сну, подбати, щоб їй в очі потрапляло якомога менше світла, - для цього можна надіти на очі спеціальну пов'язку, завісити ковдрою світильники.

Оптимальний час для сну також, коли бортпровідники відключають верхнє світло, тоді максимально усуваються відволікаючі фактори для дитини.

Щоб відвернути немовлят під час зльоту і посадки від зміни тиску, найкраще їх годувати в цей час. Для дітей старшого віку краще взяти з собою побільше їх улюблених закусок.

Крім того, потрібно запастися додатковою футболкою і сумкою на блискавці на випадок неприємних несподіванок, а хоч одне місце батьків має перебувати біля проходу, щоб зручно було вставати в разі потреби.

Все новости

← Вернуться