Скажи мені, який в тебе бюджет, і я скажу куди тобі поїхати.


Невеликий огляд по готелям класу від "бюджету до ВІП", щоб Вам було легше визначитися з вибором в майбутньому сезоні 2021.

Що та скільки. Єгипет, Туреччина та ін.

При виборі готелю  ви  часто згадуєте співвідношення « ціна-якість».
Але таке співвідношення дуже умовна річ, що стосується готелів різного класу.
У кожному ціновому сегменті є своя « ціна-якість». Про що ми сьогодні і поговоримо.

І пам’ятайте: хороше дешевим не буває. Навіть, якщо у назві готелю стоїть 5*.
Поїхали.


Єгипет, Туреччина. Бюджетні готелі класу "0"
Готелі дуже бюджетного рівня, без вишукувань, є навіть готелі 3 * на першій лінії. Але в основному характеризується скромним вибором харчування, скромними або старенькими номерами в готелях, небагатій інфраструктурою, додатковими витратами на пляжі або в готелі. Запитуйте, ми вам підберемо Ваш варіант.

Єгипет Туреччина бюджетні готелі 3-4 * 1го класу.
Цінник вище, ніж в нульовий категорії, іноді трапляються дуже навіть пристойні опції, за які вибачаєш всі недоліки готелю. Наприклад, близькість до моря, наявність хорошого пляжу, харчування трохи кращі, ніж в нульовий категорії. Але все ж не слід забувати, що це теж бюджет і ставитися до цього вибору варто оптимально, не вимагаючи особливого сервісу або нового ремонту, великого вибору і різноманітності страв і напоїв в ресторані. Бронювати такі готелі заздалегідь за півроку сенсу немає. Коливання цін можуть бути суттєвими як в одну, так і в іншу сторону . І пам’ятайте, дешеве гарним не буває, але позитивний настрій – чудова приправа до будь якого відпочинку.
Запитуйте, ми вам підберемо Ваш варіант.1@artex.com.ua

Єгипет Туреччина Бюджетні готелі 4-5 * 2-го класу
Цінник ще вище, ніж перші дві категорії, в цій категорії вже починають попадатися бюджетні "п'ятірки", що претендують на звання готелю зі знаком 5 *, але все ж це ще бюджет, хоча і з уже розширеним асортиментом страв в ресторані (у порівнянні з першими двома категоріями), якимись приємними опціями в інфраструктурі, ще не ідеал, але вже набагато солідніше, ніж перші дві категорії. Хоча все ще можуть бути старенькі номери або лежаки на пляжі, десь не нова, хоча і доглянута територія. Бронювати такі готелі заздалегідь за півроку, особливого сенсу не бачу, хоча судячи з цінників, краще все ж забронювати в березні, ніж влітку.
І пам’ятайте, дешеве гарним не буває, але позитивний настрій – чудова приправа до будь якого відпочинку.
Запитуйте, ми вам підберемо Ваш варіант.

Єгипет Туреччина. Готелі середнього класу: готелі 4-5 *
П'ятірки і п'ятірки.
«Ну це ж теж готель 5 * !», скажете ви і  не матимете рацію. Вони всі такі різні!
Середня цінова категорія: тверді 5кі і 4кі, які можуть бути навіть дорожче бюджетних "п'ятірок". Тут іноді складно розділити, до якої категорії відносяться дані готелі, так як коливання цін у них бувають іноді істотними. Тобто потрібно визначатися по бюджету. Можливо, що раннє бронювання готелів даного класу дозволить вам заощадити на поїздці. Але також можливо, що за місяць до вильоту, якщо готель не заповнюється, як хотів, можуть з'явитися знижки готелю.
І пам’ятайте, дешеве гарним не буває, але позитивний настрій – чудова приправа до будь якого відпочинку.А недоліки бувають у будь якому готелі. Та чи варто витрачати свій відпочинок на пошук тих недоліків? Насолоджуйтеся, бо життя в нас одне!
Запитуйте, ми вам підберемо Ваш варіант.1@artex.com.ua

Єгипет Туреччина Готелі високого класу "престиж" і "реноме": готелі 5 *.
Для людей, що цінують достойний комфорт і, головне, спроможні за цей комфорт платити гроші.
З хорошим рівнем харчування, гідною інфраструктурою, готелі, які дорожать своєю репутацією, оновлюють номерний фонд і інфраструктуру, ретельний підхід до харчування гостей. Вкрай рідко можна зловити бюджетний прайс на такі готелі, так як сам цінник досить високий і в ньому такі знижки будуть просто непомітні. Економія досягається за рахунок системи раннього бронювання, що дозволяє проплачувати завдаток заздалегідь і доплатити повну суму лише за 2-3 тижні до виїзду (крім високих дат), будучи впевненими, що готель точно прийме вас, в ньому будуть місця, так як готель користується підвищеним попитом , і що ціна, яку готель виставляє в сезон, набагато вище за ту ціну, яку витратите Ви, скориставшись раннім бронюванням .
Багато наших постійних туристів користуються цією системою, і, раз, переконавшись, що вона дійсно працює, починають бронювати улюблені готелі все раніше і раніше з кожним роком, так як сітка знижок починається з найвищої взимку і до весни плавно сходить нанівець. Туристи такого класу часто доповнюють свій відпочинок комфортом не тільки в готелях, але і до і після відпочинку: індивідуальні трансфери, зручні місця в літаку, підвищений клас або категорія номерів в готелі.  І все ж таки радимо ніколи не втрачати гумор та насолоджуватися життям. Хоча, маєте рацію, якщо готель має такий рівень, то й сервіс має бути відповіднім. Хоча все одно, ваш настрій це головне!
Запитуйте, ми вам підберемо Ваш варіант.1@artex.com.ua

Ну і, нарешті, категорія готелів VIP класу.
Єгипет, Туреччина - LUXYRI.
До них відносяться готелі 5 * та вище високого рівня VIP і LUXYRY
На такі готелі, як правило, складно зловити бюджетні прайси. Цінник на них дуже високий, часто можна порівняти з цінником готелів хорошого (НЕ VIP) рівня на далекомагістральних напрямках так званої « екзотики» ( Домінікана, Танзанія( Занзібар),  Шрі Ланка. Як правило, готелі цього  високого класу проводять політику раннього бронювання протягом зимового сезону, плавно заповнюючи сітку відвідувачів на сезон, а туристи мають можливість істотно скоротити витрати на літній відпочинок, скориставшись такою системою раннього бронювання, яка починається вже з листопада попереднього року (найбільші знижки) і яка суттєво ці знижки зменшує ближче до сезону. Іноді заощадження на ранньому бронюванні у готелях такого рівня добігає до 10 тис. доларів та вище. Залежить від ціни на сам готель. Політика таких готелів спрямована на роботу з постійними туристами, створюючи для них максимум зручностей при повторних відвідинах готелів даного класу. Вимоги туристів, які купують подібний клас готелів, набагато ширше, ніж рівень готелю. Це і ВІП сервіс в аеропорту, після прильоту, бізнес клас в літаку (якщо це чартер, який не має бізнес класу, то додаткові платні опції при перельоті), індивідуальні трансфери, високий рівень обслуговування на всіх етапах бронювання аж до повернення з поїздки.
Запитуйте, ми вам підберемо Ваш варіант.

Ваш гід по відпочинку на морі: Ольга Грановська, 1@artex.com.ua, Viber:+380505501122

Все новости

← Вернуться