Зміна правила перевезення багажу в МАУ


ПРАВИЛА ТА УМОВИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ

УВАГА! Відповідно до пункту 13.13.6 Правил повітряних перевезень пасажирів та багажу авіакомпанії МАУ, правила та умови перевезення ручної поклажі авіакомпанії МАУ змінено. Нові правила та умови перевезення ручної поклажі діятимуть для пасажирів, які придбали перевезення починаючи з 00.00 UTC 01 листопада 2018 року з датою вильоту починаючи з 15 січня 2019 року.

До перевезення у пасажирському салоні на борту літаків МАУ приймається виключно ручна поклажа пасажирів, яка відповідає вимогам МАУ щодо дозволених на одного пасажира норм по кількості місць, вазі та розмірам ручної поклажі.

Будь-які додаткові речі чи аксесуари, як наприклад, ноутбук, преса для читання, фотоапарат, портплед, товари “duty free”, особисті документи, тощо, повинні бути розміщені всередині ручної поклажі, що дозволена до перевезення відповідно до норм, встановлених цими правилами і умовами.

Будь-які речі, що перевищують норму безкоштовного перевезення ручної поклажі, але не перевищують розміри понаднормової ручної поклажі, приймаються до перевезення за встановлену авіакомпанією МАУ плату, крім речей, які перевозяться безкоштовно у зазначеній в цих правилах і умовах кількості.

НОРМИ БЕЗКОШТОВНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ

На рейсах авіакомпанії МАУ для пасажирів, які придбали перевезення починаючи з 00.00 UTC 01 листопада 2018 року з датою вильоту починаючи з 15 січня 2019 року
КЛАСИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПЕРШЕ МІСЦЕ
РОЗМІРИ: ДО 55Х40Х20 (СМ)
ДРУГЕ МІСЦЕ
РОЗМІРИ: ДО 40Х30Х10 (СМ)
Ближньо- та середньомагістральні рейси
Економічний    
Тариф «Тільки ручна поклажа» (безбагажний) 1 місце вагою до 7 кг Не передбачено
Тариф, який передбачає перевезення зареєстрованого багажу (1PC) 1 місце вагою до 7 кг 1 місце вагою до 5 кг
Бізнес 1 місце вагою до 12 кг 1 місце вагою до 5 кг
Далекомагістральні рейси
Економічний 1 місце вагою до 7 кг 1 місце вагою до 5 кг
Преміум-Економ 1 місце вагою до 7 кг 1 місце вагою до 5 кг
Бізнес 2 місця загальною вагою до 15 кг 1 місце вагою до 5 кг
На всіх сегментах маршруту PS-PS, що включає далекомагістральний рейс МАУ
Бізнес 2 місця загальною вагою до 15 кг 1 місце вагою до 5 кг
НА ВСІХ РЕЙСАХ МАУ, НЕЗАЛЕЖНО ВІД НОРМ БЕЗКОШТОВНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ ДОДАТКОВО ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕВОЗИТИ В ПАСАЖИРСЬКОМУ САЛОНІ:
Усі пасажири 1 одиниця сезонного верхнього одягу та 1 парасоля
Пасажири с немовлятами (до 2-х років) 1 дорожня сумка на кожне немовля, що містить одяг, туалетне приладдя, легкі іграшки та спеціальне дитяче харчування, яке може знадобитися під час польоту. Розміри цієї сумки не повинні перевищувати 55x40x20 cм, вага до 5 кг.
Пасажири з обмеженими фізичними можливостями Засоби для переміщення:

1 тростина або 1 пара милиць, або 1 ходунки,
інше допоміжне обладнання, необхідне під час польоту,
призначені лікарем ліки, необхідні пасажирам на борту літака.
ПРИМІТКА: Дані предмети повинні відповідати встановленим правилам перевезення небезпечних вантажів.

РОЗМІЩЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ У САЛОНІ ЛІТАКА

Ручну поклажу розміром до 55х40х20 (см) слід розміщувати в індивідуальному місці, передбаченому для зберігання речей над сидінням. Ручну поклажу розміром до 40х30х10 (см) можна розмістити під переднім кріслом. Верхній одяг можна повісити на гачок переднього крісла.

ВАЖЛИВО: Індивідуальні місця для зберігання речей над рядами, де розташовані аварійні виходи, зарезервовані для пасажирів, чиї місця знаходяться в цих рядах.

УВАГА! Для забезпечення Вашого комфорту і безпеки в разі повного завантаження рейсу або в залежності від типу літака може виникнути ситуація, коли Ваша ручна поклажа, незважаючи на її відповідність нормам, не може бути прийнята до перевезення в салоні літака. У цьому випадку її необхідно буде безкоштовно здати до вантажного відсіку літака.
При цьому необхідно вилучити наступні предмети, заборонені до перевезення у вантажному відсіку, але дозволені для перевезення у ручній поклажі: документи, ліки, цінні речі, мобільні телефони та ноутбуки, батарейки, електронні сигарети, сірники та запальнички та інші.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ, ЯКА ПЕРЕВИЩУЄ НОРМУ БЕЗКОШТОВНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ

(ПОНАДНОРМОВА РУЧНА ПОКЛАЖА)

Понад норму безкоштовного перевезення ручної поклажі, встановленої відповідно до придбаного тарифу та класу обслуговування, пасажир має право на перевезення тільки одного додаткового місця ручної поклажі вагою до 5 кг та розмірами до 40х30х10 (см) після оплати встановленого авіакомпанією МАУ збору.

УВАГА! Розміри зборів, які встановлюються авіакомпанією МАУ можуть змінюватися без попереднього попередження пасажирів. Розмір збору за перевезення понаднормової ручної поклажі визначається на день його сплати.

ВАЖЛИВО: Збір за перевезення понаднормової ручної поклажі по всьому маршруту слідування в один бік становить 15 EUR. Здійснити оплату можна з 15 січня 2019 в аеропорту відправлення.

УВАГА! Речі пасажирів, включаючи трансферних, які перевищують норму безкоштовного перевезення ручної поклажі згідно з придбаним тарифом та класом обслуговування та/або за перевезення яких пасажиром не сплачено встановлений авіакомпанією МАУ збір за перевезення понаднормової ручної поклажі, можуть бути прийняті до перевезення виключно як зареєстрований багаж за правилами і тарифами, встановленими авіакомпанією МАУ для перевезення зареєстрованого багажу.

 

Бронюйте авіаквитки 
Артекс пропонує гнучкі тарифи і надійні стикування
 
Замовлення квитків
Тел.: (044) 253 00 09, (066) 433 55 81 
 
 
Ольга Купцова
(044) 253 00 09
Внутрішній номер: 104
Ольга Лоза
(044) 253 00 09
Внутрішній  номер: 103

 

← Вернуться